• English
  • Latviešu
  • Русский

Kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi

Pamatojoties uz mūsu ilggadīgo pieredzi jūras kravu pārvadājumu veikšanā un sadarbības līgumiem ar lielākajām pasaules jūras pārvadājumu kompānijām Maersk, OOCL un MSC, mēs varam piedāvāt ļoti labu servisu un draudzīgas cenas mūsu pakalpojumu veikšanai. Mēs veicam pilno konteineru pārvadājumus (FLC) un nepilno jeb salikto konteineru piedāvājumus (LCL). Iespējams nodrošināt arī roll-on/roll-off (ro-ro) pakalpojumus. Mēs pilnībā nodrošinām kravu pārvadājumus, importa - eksporta muitas formalitāšu veikšanu, konteineru izkraušanu vai nogādāšanu Jums līdz durvīm, kā arī vajadzības gadījumā preču uzglabāšanu muitas noliktavā.

Gaisa kravu pārvadājumi

Dragon Shipping nodrošina arī gaisa kravu pārvadājumus. Izmantojot pasaulē pazīstamu aviokompāniju SAS, Lufthansa, Finnair, Air Baltic, LOT, Air France pakalpojumus mēs nogādāsim Jūsu kravas norādītajās vietās visā pasaulē.

Sauszemes kravu pārvadājumi

Mūsu uztverē ne mazāk svarīgs kravu transportēšanas veids ir sauszemes kravu pārvadājumi. Izmantojot mūsu pakalpojumus klientiem ir iespēja saņemt savas kravas tieši pie durvīm ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā un Krievijā.

 

dragon-shipping-logo-balts-web2.png

  • Maskavas iela 258 k-7 - 24
    Rīga, LV-1063, Latvija